584-5*90+80*3:4 = 900-6300:70-20*9:6=

+2
Ответы (1)
  1. 10 марта, 03:26
    +1
    5*90=450

    80*3:4=60

    584-450+60=194

    -6300:70 = - 90

    -20*9:6 = - 30

    900-90-30=780