1. Вычислите: 2,66 : 3,8 - 0,81  0,12 + 0,0372.

+2
Ответы (1)
  1. 2 мая, 09:44
    0
    2,66 : 3,8 - 0,81  0,12 + 0,0372 = - 0.11  0.1572

    1) 2,66 : 3,8=0.7

    2) 0.7 - 0.81 = - 0.11

    3) 0,12 + 0,0372 = 0.1572