Розвязати ривняння (24 х+13 х-28) : 19=18

+5
Ответы (2)
  1. 25 июня, 08:01
    0
    (24 Х+13 Х-28) : 19=18 24 Х+13 Х=37 Х 37 Х-28=18 х19 37 Х-28=342 37 хХ=342+28 37 хХ=370 Х=370:37 Х=10
  2. 25 июня, 09:56
    0
    (24 Х+13 х-28) : 19=18. / * 19 37 х-28=342 37 х=342+28 37 х=370/:37 Х=10