529 + (4633•49-1253•35) : 7

+4
Ответы (1)
  1. 22 января, 21:04
    +1
    1) 4633*49=227017 2) 1253*35=43855 3) 227017-43855=183162 4) 183162:7=26166 5) 26166+529=26695