Дана система уравнений

ax+by=36

ax-by=8

пара чисел (2; -1)

+1
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 19:03
    0
    2a-b=36 2a+b=8 4 а=44 А=11 2 а+b=8 B=-8