11 (у-4) + 10 (5-3 у) - 3 (4-3 у) = - 6 решите срчно

+2
Ответы (2)
  1. 12 апреля, 15:20
    0
    Y=1,2

    11y-44+50-30y-12+9y=-6

    -10y=-12

    y=1,2
  2. 12 апреля, 15:57
    0
    11y - 44 + 50 - 30y - 12 + 9y + 6 = 0 - 10y=0 y=0