1/9+1/*=*+*/18 как решить?

+5
Ответы (1)
  1. 16 мая, 10:19
    0
    1/9+1/*=*+*/18

    1/9+1/1=1+2/18

    1/9+1=1+1/9

    1 1/9=1 1/9