1) 1,7-2/2-1,7 2) 0,9-3/3-0,9 вычислите

+5
Ответы (1)
  1. 31 мая, 23:47
    0
    1) 1,7-2/2-1,7=-2/2=-1 2) 0,9-3/3-,9=-3/3=-1