Вычеслите по образцу: е) - 3 + (-4) + (-5) + (-6)

+2
Ответы (2)
  1. 14 марта, 08:22
    0
    -3 + (-4) + (-5) + (-6) = - 18
  2. 14 марта, 10:39
    0
    -3 + (-4) + (-5) + (-4) = - (3+4+5+6) = - 18