14 956 - 5 696 : 3 - 8 405 =

+2
Ответы (2)
  1. 29 июля, 00:46
    0
    5696:3=1894,6

    14956-1894,6=11894,4

    11894,4-8405=3656,6
  2. 29 июля, 01:34
    0
    14956 - 5696 : 3 - 8405

    1) 5696:3=1898.67

    2) 14956-1898.67=13057.33

    3) 13057.33-8405=4652.33