Как решить (437*8 - (1961+6583) : 534) : 145

+1
Ответы (1)
  1. 10 мая, 00:36
    0
    1) 1961+6583=8544

    2) 437*8=3496

    3) 8544:534=16

    4) 3496-16=3480

    5) 3480:145=24