668.

1) (437*8 - (1961+6583) : 534) : 145=

2) 1000 - ((715*20+1348) : 163+879) =

3) 484 + (18 * (345+4465:235) - 3400) : 197

+2
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 14:33
    0
    1)

    1.1961+6583=8544

    2.8544:534=16

    3.437*8=3496

    4.3496-16=3480

    5.3480:145=24

    2)

    1.715*20=14300

    2.14300+1348=15648

    3.15648:163=96

    4.96+879=975

    5.1000-976=25

    3)

    1.4465:235=19

    2.345+19=364

    3.18*364=6552

    4.6552-3400=3152

    5.3152:197=16

    6.484+16=500