4860-k*62=2442 1) 2) 91260-320*b=74620

+2
Ответы (1)
  1. 19 марта, 12:15
    0
    1) 4860-k*62=2442

    -k*62=2418

    k=39

    2) 91260-320*b=74620

    -320*b=-16640

    b=52