1588 - (7262-7258) •361 + (94698-91883) : 5

+2
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 17:12
    +1
    1) 7262-7258=4

    2) 94698-91883=2815

    3) 4*361=1444

    4) 2815:5=563

    5) 1588-1444=144

    6) 144+563=707