30 + (12322: (24+37) - 12*15) : (35*2-59) =

+1
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 17:21
    0
    1) 24+37=61

    2) 12322/61=202

    3) 12*15=180

    4) 202-180=22

    5) 35*2=70

    6) 70-59=11

    7) 22+30=52

    8) 52/11 = 4, (72)