3 1/9: (-14) =;

-2,6 * (1 5/13) =;

3/7-1,4 = :

+2
Ответы (1)
  1. 13 августа, 10:13
    0
    3 1/9: (-14) = - 2/9

    -2,6 * (1 5/13) = - 3 3/5

    3/7-1,4=-34/35