5 3/7 * 14/19-3 5/8:7,25+8,4=

+5
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 16:44
    0
    5 3/7*14/19=76/19

    3 5/8:7,25=1/4

    76/19-1/4=285/76

    285/76+8,4=12,15