14*х=9.8 решите просто

+1
Ответы (2)
  1. 25 мая, 09:19
    0
    14*х = 9.8

    Х = 9.8:14

    Х=0.7

    14*0.7=9.8
  2. 25 мая, 12:23
    0
    14*x=9.8

    х=9.8/14

    х=0.7