0,8 - 2/3 * 2 целых 1/2 + 2=

+2
Ответы (1)
  1. 24 мая, 12:55
    0
    1. 4/5-2/3=12-10/3=2/3

    2. 2/3*5/2=5/3

    3. 5/3+2=5+6/2=11/2=5,5