3/5 (7/9x-1/3) = x-2 целых 1/3

+4
Ответы (1)
  1. 26 мая, 21:48
    0
    3 1/5+1 3/5=4 4/5

    2 4/9-1 7/9=1 13/9-1 7/9=5/9

    1 5/7+6/7=1 11/7=2 4/7