Решение (18 1/4-17 5/6) * 8 4/10+6 5/10=

+4
Ответы (1)
  1. 3 июня, 00:00
    0
    17 5/4-17 5/6=7/12

    7/12*84/10=7/2=3,5

    3,5 + 6,5=10