6,12 у+1,4 у-0,32 у при у=5

+1
Ответы (1)
  1. 6 октября, 18:48
    0
    (6,12*5) + (1,4*5) - (0,32*5)

    1) 6,12*5=30,6

    2) 1,4*5=7

    3) 0,32*5=1,6

    4) 30,6+7-1,6=36