Фатима на решение 18 задач потратил 3 2/3 временивремени понадобитьсч на решение 20

+3
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 00:10
    0
    3 2/3 = 11/3 на решение 18 задач

    11/3 : 18 = 11/54 на решение 1 задачи

    11/54 * 20 = 220/54 = 110/27 = 4 2/27 на решение 20 задач