Довжина прямокутника7 см а периметр 18 см знайди ширину прямокутника и побудуй його

+5
Ответы (2)
  1. 3 апреля, 14:00
    0
    1. 7+7=14 (см) - 2 довжины

    2. 18-14=4 (см) - две ширины

    3. 4:2=2 (см) - ширина

    Ответ: 2 см.
  2. 3 апреля, 14:25
    0
    1) (18-7*2) : 2=2 (см)

    Ответ: 2 см.