184*49 + (13028-26265:309) =

+2
Ответы (1)
  1. 2 октября, 12:52
    0
    1) 26265: 309 = 85

    2) 13028 - 85 = 12943

    3) 184 * 49 = 6076

    4) 6076 + 12943 = 19019