Довжина прямкокутника 18 см, а ширина - у 2 рази менша. Обчисли периметр прямокутника.

+2
Ответы (2)
  1. 11 сентября, 04:06
    0
    18 : 2 = 9 (см) ширина

    2• (18 + 9) = 54 (см) периметр

    Ответ 54 см
  2. 11 сентября, 04:51
    0
    1) 1 8:2=9 (см) - ширина

    2) (18+9) * 2=54 (см)

    Ответ: 54 см