Довжина прямокутника 8 см. ширина у 2 рази менша. обчисли його периметр

+2
Ответы (2)
  1. 31 августа, 17:39
    0
    Ширина

    8:2=4

    периметр = (8+4) * 2=24
  2. 31 августа, 18:14
    0
    1.8:2=4

    2.8*2+4*2=24 см