Найдите корень уравнения 10 (з+2) = 4 (6-з)

+3
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 02:06
    0
    10 з+20=24+4 з

    10 з-4 з=24-20

    6 з=4

    з=4/6

    з = 2/3