1.) у трикутнику дви сторони мають довжину по 18 дм 6 см кожна, а третя - на 9 см коротше вид кожное з них. обчисли перимерт трикутника. 2) задача: першого дня в киоску продали 120 кг яблук и груш, другого - на 40 кг бильше, а третього - на 70 кг менше, ниж другого. третього дня продали 57 кг груш. скильки килограмив яблук продали третьго дня?

+3
Ответы (2)
  1. 23 мая, 12:36
    0
    1) 186-9=177 (см) 3 стороны

    2) 177+186+186=549 (см) периметр треугольника
  2. 23 мая, 15:12
    0
    1 задача

    1) 186-9=177 (см) - довжина 3 сторони

    2) 177+186+186=549 (см) - периметр Δ.