Сократите дробь х^3+у^3/х^6-у^6

если х=2

у=3

+5
Ответы (1)
  1. 29 марта, 15:03
    0
    (x³+y³) / [ (x³+y³) (x³-y³) = 1 / (x³-y³) = 1 / (8-27) = - 1/19