3) (13 * (-5)) * 20=

4) (-9*15) * (-2) =

+5
Ответы (1)
  1. 10 мая, 03:21
    0
    3) (13 * (-5)) * 20=-65*20=-1300

    4) (-9*15) * (-2) = - 135 * (-2) = 270