А + 2 7/15, если а = 2/15, 8/15, 1 4/15,2, 3 1/15

+5
Ответы (1)
  1. 22 января, 14:29
    0
    2/15+27/15 = 29/15=1,93

    8/15+27/15=35/15=2,3