Знайди значення виразу

432*270 - (42956+131508) : 58

+2
Ответы (1)
  1. 5 июня, 01:27
    0
    432 х 270 - (42 956 + 131 508) : 58=113 632

    1) 42 956 + 131 508=174 464

    2) 432 х 270 = 116 640

    3) 174 464 : 58=3 008

    4) 116 640 - 3 008 = 113 632