432 * 270 - (42956+131508) / 58

+5
Ответы (1)
  1. 13 марта, 00:22
    0
    1) 432*270 = 116640

    2) 42956+131508 = 174464

    3) 174464:58 = 3008

    4) 116640-3008 = 113632