Решыте систему уравнкний х-у=4 х+у=10

+2
Ответы (1)
  1. 16 января, 17:45
    0
    Способом сложения

    x + x - y + y = 4 + 10

    2x = 14

    x = 7

    7 - y = 4

    y = 7 - 4

    y = 3

    Ответ (7; 3)