Дробь 3/4:9 = дробь 11/15:22 = дробь 2 1/7:15 = дробь 4 1/2:6=

+1
Ответы (1)
  1. 25 января, 20:44
    0
    3/4:9=3/4*1/9=1/12

    11/15:22=1/30

    15/7:15=1/7

    9/2:6=3/4