Решите по действиям точно 3/8*4/5:9/10

+3
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 02:09
    0
    3/8*4/5=12/40

    12/40=6/20=3/10

    3/10:9/10=3/10*10/9=3/9=1/3