0,0006 * (-10⁴) + 0,0005 * (-10) ³

+2
Ответы (1)
  1. 27 июля, 18:56
    0
    0.0006 * (-10^4) + 0.0005 * (-10^3) = 6*10^-4 * (-10^4) + 5*10^-4 * (-10^3) = - 6-5*10^-1=-6-0.5=-6.5