4,5 * 2/3 - 1 5/7 : 1,2 + 3 1/5 * 3 1/8

+4
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 07:46
    0
    = 45/10*2/3 - 12/7*10/12+16/5*25/8=3 - 10/7+10=13 - 1 3/7=12 7/7 - 1 3/7=11 4/7