25687*3-123456:3+89635 ответ

+1
Ответы (1)
  1. 15 мая, 01:56
    0
    1) 25 687*3=77 061

    2) 123 456:3=41 152

    3) 77 061-41 152=35 909

    4) 35 909+89 635=125 544

    Ответ: 125 544