4x1.25-10

4x (-1.25) + 10

-4x (1.25) - 10

-4x1.25+10

+4
Ответы (1)
  1. 28 октября, 03:01
    0
    1) = 5-10=-5

    2) = - 5+10=5

    3) = - 5-10=-15

    4) = - 5+10=5