76000*90:1000-96: (48:8) * 108-5400:600

+4
Ответы (1)
  1. 2 октября, 06:17
    0
    1) 48:8=6

    2) 76000*90=6840000

    3) 6840000:1000=6840

    4) 96:6=16

    5) 16*108=1728

    6) 5400:600=9

    7) 6840-16=6824

    8) 6824-9=6815