152400:600+236*405:5-9079

+2
Ответы (1)
  1. 30 мая, 07:29
    0
    152400:600+236*405:5-9079=10291

    152400:600=254

    236*405:5=95580:5=19116

    254+19116-9079=19370-9079=10291