Розкласти на множники 8x^2-5x-3

+4
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 11:58
    0
    D=корень (5^2+3*8*4) = корень 121=11,

    х1 = (5+11) / 16=1

    х2 = (5-11) / 16=-0,375

    (х-1) (х+0,375)