1) 5040 : (28*4) - (888+219) : 27

+1
Ответы (1)
  1. 9 сентября, 23:25
    +3
    1) 28*4=112

    2) 5040:112=45

    3) 888+219=1107

    4) 1107:27=41

    5) 45-41=4

    Ответ: 4