23*67+23*33-76000: (38"34-38*24)

+4
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 16:42
    0
    23*67=1541; 23*33=759:1541+759=2300; 38*34=1292; 38*24=912; 1292~912=380; 76000:380=200; 2300-200=2100