3^43 + 5*3^44 - 2*3^42 : ((9^11) ^2 * 23)

+1
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 15:51
    0
    3^42 * (3+5*9-2*1) / (3^44*23) = (3+45-2) / (3^2*23) = 46 / (9*23) = 2/9