17168:16 + (830*65-8548)

+2
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 17:45
    +1
    17168:16 + (830*65-8548) = 46475

    1) 830*65=53950

    2) 53950-8548=45402

    3) 17168/16=1073

    4) 1073+45402=46475