Упростите 3 (x+5) + 7x при x=4 12 (4+y) 5y при y=2

+4
Ответы (1)
  1. 29 августа, 01:39
    0
    3 х+15+7 х=3*4+15+7*4=12+15+28=55

    (48+12 у) * 5 у=240 у+60 у2=240*2+60*4=480+240=720