Ху+у^2=3 у^2-xy=5 решить систему

+5
Ответы (1)
  1. 27 июля, 17:34
    0
    Ху+у²=3

    -ху+у²=5

    сложим

    2 у²=8

    у²=4

    у₁=2 у₂=-2

    х₁ = (3-у₁²) : у = (3-4) : 2=-0,5

    х₂ = (3-у₂²) : у = (3-4) : (-2) = 0,5